pláče. ona pláče.

1. march 2012 at 21:06 | Fly-zebra |  Some writing
nechce se mi zdravit. nevim proč, ale nechce. pomalu si odvykám psát velká písmena na začátky vět. jde o ten styl. o imidž. ale to už zase odbočuju.. už jste někdy plakali? já věřím, že ano. každý pláče. při narození pláčou všichni. znamená to, že žijete. když si něco uděláte (třeba si odřete koleno). prostě za to ani nemůžete. pláčete, protože to prostě bolí jak něco hrozitananánsky bolestivého a vy prostě musíte tu slanou vodu z tech očí vyždímat. u dojemného, smutného filmu taky hodně lidí pláče. já jsem plakala za celý svůj život u tří filmů (nebo možná u víc, ale vážně si to nepamatuju). první byl Prasátko hledá kamarády, nebo tak nějak se to jmenovalo. bylo to o tom, jak mělo Prasátko (z Medvídka Půa) depresi z toho, že ho všichni přehlíželi a tak se vydalo pryč. jenže pak tem ostatním zviřátkům začalo chybět, tak se ho vydali hledat. vždycky mi bylo prasátka hrozně líto, protože jsem věděla, jaké to je, když si s váma ostatní nechcou hrát. druhý byl Where the wilds are nebo tak nějak.. fakt už nevim, jak se to jmenovalo, ale bylo to úžasné. bylo mi 12 a všechno mi bylo tak hrozně líto.. bylo mi líto Maxe, že je osaměĺý, bylo mi líto tech monster a nejvíc asi Carola a Alexandra. Carol byl vůdce party. hlavní raubíř. a Alexandr byl takový tichý.. byl mi tím blízký, protože na základce jsem byla taky tichá. stejně jako Alexandr. taky mi bylo líto, jak Alexandra strefili tím kamenem a on byl potom zraněný a sám.. všechna ta monstra a pak i sám Max mi byli hrozně blízcí.. bylo mi hrozně líto, když se nakonci museli rozloučit. byla to taková dojemná scéna.. ještě teď, když si na ni vzpomenu, mi rudnou oči a stéká mi z nich mořská voda. a třetí byl.. nebo vlastně byli. začal to krátký film LOSERS (http://www.youtube.com/watch?v=0R6VE0i1Zt4) a zakončil film Passing Hearts (http://www.youtube.com/watch?v=WIZVyCRgCI4).. já nevím. vidím se v těch videích. vidím tam věci, co jsou mi blízké. jsou tam pocity, co jsem cítila. vhání mi to slzy do očí.

co dělám teď? hádejte. můžete třikrát. ano, spávně. pláču. ale je to takový jiný pláč. pláču protože je všechno moc složité. každý den je o milion věcí jinčí než ten předchozí (což je super, ale chtělo by to pauzu). pláču protože se hádám s rodiči a vždy prohraju, nebo uteču. pláču, protože jsem lůzr. pláču, protože se za sebe někdy stydím. pláču, protože vidím, že se za mě hodněkrát stydí i lidi okolo. pláču, protože mám hodně síly,, kterou nemám kde využít a tak, když chytnu záchvat vzteku, jdu brečet. všechno se mi zdá na pendrek. lidé se pak diví, že se mi nálady měni tak rychle.
Potřebuju psychologa.. nebo psychiatra. je mi to jedno. prostě to potřebuju všechno říct někomu, kdo potom hned nebude chtít se vším něco dělat.. nebo se vykašlu na lidi, stáhnu se do sebe, oživím Zorru a budu s ní dlouze konverzovat. nebo s těmi bílými lidmi, co jsou okolo mě. co chodí a někdy se zastaví, chvíli na mě koukají a pak jdou dál. je mi jedno, že je nikdo nevidí. jsou to svým způsobem mí přátelé.. zvlášť Zorra. je kus mě. ona na mě nemluví. prostě chápe. zajímám ji. ona to všchno ví a přesto to chce slyšet ještě ode mě. ona mi věří. ví, co se děje. vždycky tam je. uvnitř. někde uvnitř mě ji cítím.. ona vyleze vždy, když pláču. vyleze a naslouchá.. vím, že není skutečná, ale... potřebuju ji.
Asi bych byla schopná udělat i něco jako videoblog. sednete před webkameru a kecáte a kecáte a kecáte. řeknete všechno, co máte na mysli.. ale nevim .. znáte to heslo? FACE YOUR PROBLEMS. DON'T FACEBOOK IT.. chápete ne? myslím, že to chápete.


Fly-zebra
 


Comments

1 Lina Lina | Web | 1. march 2012 at 21:26 | React

Zkus se doopravdy vybrečet tak, že usneš na promočeným polštáři a ráno tě probudí sluníčko v okně. Chmury zmizí, uvidíš. Nebo si udělej hezký večer se Zorrou, všecko jí pověz. Máš ji místo psychologa. :)
Hlavu vzhůru!

2 Gee Gee | Web | 1. march 2012 at 21:59 | React

Znám to, jak brečíš a pak už pomalu ani nemáš co, ale pořád brečíš. Nejlepší je ale ten pocit, jak cítíš, že se slzami z tebe vyplouvaj všechny ty hnusný věci.
A s rodičema to znám, jak už prostě nemáš sílu se s nima hádat a uzavřeš se. Zkus si najít někoho, komu bys tohle všechno mohla říct. A nebo piš, piš, piš, až to ze sebe vypíšeš :)

3 Fly-zebra Fly-zebra | 2. march 2012 at 15:33 | React

děkuju. :)

4 . . | 5. may 2012 at 21:43 | React

Jdi do prdele....Zebro.

5 frenekka frenekka | Web | 18. may 2012 at 22:15 | React

Zebro, zebro...žiješ eště? :D

6 Bea Bea | Web | 10. july 2012 at 12:28 | React

Já stále čekám na další článek ale on stále nikde.. : ( Doufám, že s depresí ses už dostala a brzy nám začneš psát: )

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama