December 2011

furt a furt. *crakricekc*

23. december 2011 at 14:24 | Fly-zebra |  Some writing
Dobrý den milí i zlí (i neutrální).
Je to tady zase. Ne. Nemyslím Vánoce (ty tady jsou ale taky). Ano. Myslím magnetofónovou jazzovou kazetu přetáčející se na začátek. *crakricekc*
Víte co mě žere? Je toho moc a moc, co mě žere (taky je moc a moc věcí co se mi líbí. například KONEČNĚ ŽÁDNÁ ŠKOLA a KUPA SNĚHU. :). To, co mě žere skoro nejvíc je ale to, že se jaksi nemohu dostat do vánoční nálady. Zatraceně. Vím čím to je. Postrádám těšení se na Vánoce. A nevím jak ho navodit. Zkoušela jsem snad všechno (vánoční koledy, nákupy, kresbičky, koulovačky....), ale je to marné. Safriš. Moc moc opravdu moc bych chtěla zůstat a napsa sáhodlouhý článek, ale budu muset jít ven a pořádně si užít sen SUPROVÝ SNÍH JUCH!!!! :D :D :D Takže nashledanou. :)

Fly-zebra *crakricekc*

Nejsem podvraťák. Aspoň myslím...

18. december 2011 at 11:30 | Fly-zebra |  Some writing
Čao všici. Tož tak totok sem jako já. Lítací zebra.
Tak tohle byl úvod. A teď eště něco, aby bylo všechno jasný.
Tak například se mi vůbec nechce říkat, co se událo od minulýho článku. Je to tak ošklivé, že se mi do toho prostě nechce. Je tam i pár dobrejch věcí, ale většina je k prdu (hlavně vám, kteří o mě víte velký kulový). Všichni mí příbuzní, kteří tohle budou číst si se mnou určitě budou v nejbližším čase promluvit na téma "Cos tím jako myslela? Vždyť ty nemáš vůbec důvod být nasraná, osamělá nebo snad dokonce znuděná!" Ale mám. Těch důvodů je strašně moc. Jedním z nich je třeba to, že mě lidi podrážejí nohy seč můžou. Ano, mluvím o tobě LENKO. Už nikdy ti neřeknu žádné tajemství, protože ty ho při nejbližší příležitosti vykecáš a nejmíň po týdnu budu celý škole pro smích. Do PIČE. To mě kurva naštvalo. Ale ty nejsi jediná. Zdaleka ne. ještě je tady mnoho dalších lidiček, kteří dělají jakože neví, ale ve skutečnosti ví až moc dobře.

Jaj! Začínám být zbytečně hysterická. Teď už je mi to jedno. Všichni jste mi ukradení. Těma podvraťákama už nemá cenu se zabývat. TEĎ je třeba vytvořit nové kámoše z těch, co mě neznají nebo znají jenom trochu a z těch co chtěli bejt mýma kámošema už dlouho. :D Ano mluvím o těch, co jsem na ně neměla čas, ale oni dál trpělivě čekali a zdravili mě a tak dále a tak dále. Ano mluvím především o TERCE. :))) Tímto se jí omlovám předevšemi a děkuji za všechno. :)

A taky děkuju všem, co se mnou i nadále zůstávají. Ano teď je řec o HARANOVI, FILIPOVI, VERČE, VÍTKOVI, VENDĚ, MAJDĚ P., LADĚ, MÍLOVI, BARČE (NOQUESTIONS.BLOG.CZ), ALEŠOVI, VŠECH LIDECH Z RÁDCÁKU a MNOHO DALŠÍCH. :-D Je mi s váma opravdu dobře. :)

Uhh. Dalo to práci, ale už to je napsaný! Přeji hezkej den.

Fly-zebra

P.S. Doufám, že mě nikdo nebere jako podvraťáka! A jestli jo, tak napište. :)))