November 2011

Pelíšek pro žvejku.

20. november 2011 at 9:33 | Fly-zebra |  Some writing
Dobrej!
Máte se? (Je mi to u prdele, ale slušný vychování je slušný vychování.) Mám se já? (Vám je to taky u prdele, ale tenhle blog je o mě a já to tu tak nějak řídím.) Jo, zmítám se v chaosu. Tak se mám.

Už jste napsali Ježíškovi? Hm? Nezapomněli jste na něj? Já teda ne. Trvalo mi to zatraceně dlouho, se rozhodnout, co vlastně si přát. A nakonec v čajovně u Sýkorova Mostu jsem to všechno načmárala na pelíšek pro žvejkačku. Ptáte se, co to je? To je papírek (jakýkoli), do kterého se ukládá žvýkačka, kterou již nechcete nebo nemůžete žvýkat. Papírek zmačkáte a vyhodíte. To je, dámy a pánové celá podstata pelíšku pro žvýkačku. .-) Myslím, že jste aspoň trochu chytří, takže vám došlo, že já jsem nevyužila podstaty pelíšku pro žvejku a místo toho jsem na něj napsala vzkaz Ježíškovi, načeš mi ho sebrala matka, ptajíce se "Co je to? Kižloň? Ahá! Košile!".

Ptáte se sami sebe "Co by si taková podivná osůbka mohla přát k Vánocům?". Okamžitě vás napadne "Určitě to nebude nic normálního.". No, to máte pravdu. Většina těch věcí jsou vážné podivnosti. Třeba frak. Kdo by v téhle době chtěl frak? Já. xD A košili. A horskou kolobrndu. A plackovač. A kvanta čaje. A kvanta hedvábí. A desku Youngblood od Airfare. A desku OH NO od OK Go. A prográmek na zachycování zvuků z kompu. A možná ještě něco, už si to úplně nepamatuju. .-D

Toto vám pro dnešek bude muset stačit. Žádné fotky. Žádné obrázky. Sorry, tak to prostě je.


Loučí se Fly-zebra.