September 2011

I am fuckin' gorgeous (and in love)!

27. september 2011 at 20:36 | Fly-zebra |  Some writing
Dobrej.
Všichni, kteří si myslí, že jsem slabý se oficiálně mílí. Já jsem totiž KURVA hezkej. Oficiálně. Bez debat.
Prostě KRÁSNEJ JAKO NOC. Ano, jako noc. Nebo šedý den. Přemýšleli jste někdy co všechno se dá dělat za šedho dne, kdy slunce neprosvítne šedými mraky, neprší, není zima, není horko ať už je jakýkoli čas, když nastane tenhle den, jsem v nebi a seru na vše okolo. Nebo za noci. Noci teplé, kdy se nikomu nechce spát, ale podnikat adrenalinem skrz na skrz propíchané akce plné černých stvoření a zmatené "lásky", o které se druhého dne ráno zjistí, že byla pouze výplodem vaší mysli popuzené 58 kapkami alkoholu. Mňám.

Právě jsem se hoooodně rozjel. Jen chcui říct, že je na čase přivolat obrovská bílá mračna bez deště a dusna a nebo noc plnou kvalitní muziky, která bude zajisté KURVA NAHLAS! Ufff. A ráno si říct "Tak. A teď ZNOVA! :D"

To je pro dnešek asi vše. Nic o víkendové rátké lásce, kterou jsem prožil (prožila?) a nic o tom klukovi (holce?) do kterého jsem zabouchntá (zabuochnutý?) Takže prd.
Beck. Thik I'm in love.

Pamětníci zapláčou.

9. september 2011 at 15:06 | Fly-zebra |  Some writing
Čao. Dnes jen stručně, takže jak se máte, fajn, já se mám taky dobře, ale vy, kteří čtete tudle stránku už odnepaměti víte dost z toho o čem budu dnes psát. Víte dvě důležité věci.

  • Moje pohlaví. To se musí změnit, protože jsem konečně dosáhla toho, na co jsem čekala celý svůj život. Až mi někdo začne říkat "Kluku". JO! Zní to ještě lí, než jsem si myslel. Ano, myslel. Budu mluvit jako kluk, nbpť na to jsem právě čekal.
  • MÝVAL jsem v hlavě takové děvče jménem ZORRY. To skončilo. Zorry zemřela někdy okolo 1.9. miulého roku. Zemřela pravděpodobně na nedostatek potravy. Ani na ni nevzpomínejte, protože to byla hnusná kráva, která byla jedině schopná mi nadávat, takže prd. TAkhle nějak vypadala.
Zemřela hned, jak jsem si poprvé ostříhala vlasy.
Tohle je její definitivní konec a pamětníci zapláčou. F.

Hrmbhf!

5. september 2011 at 21:14 | Fly-zebra |  Some writing
Brejden přeju. Ne, nevím, co, napsat, za, další, čárku.
Jo! Už vím! Budu vás dalších pár chvil zaměstnávat čtením bědování nad dnešními parny. Ale uznejte! Dneska tady bylo skoro 29 stupňů a já debil jsem si poránu nezapomněla zhola nic. Jen pití a svačinu. .D
No, celej den jsem se pařila na různých místech a vždycky jsem si říkala: "Až zajdu za támhleten roh, tam je totiž sámoška, koupím si pití a müsli tyčku." Jenže, když jsem pak za ten roh zašla a řekla jsem si to samé, protože jsem hloupě věřila, že ještě vydržím. Vydržela jsem až domů, kde jsem ze sebe všechno svlíkla, skočila do studeňoučké spršky a vyhrabala se z ní, až když jsem dostala chuť na zmrzku. Pak už jsem všechno brala s klidem a.kašlala jsem na vše, na co se kašlat dá.
Ale večer! Byla průtrž mračen, a to tak obrovská, že jsem málem poskakovala radostí. .)
No prostě den vcelku mokrej. Jinak asi nic. F.

P.S. Píšu jenom jednooký smajly kromě tohohle ;) a tohohle 8). Jasanec? .)