August 2011

Do what you want, just give me some COMENT!!

27. august 2011 at 16:07 | Fly-zebra |  Some writing
Zdar. Vidím, že všichni mřete horkem a tak jsem se rozhodla vás trochu zaměstnat, aby z vás lilo ještě víc a udělali jsme si pak v naší ČR naše soukromé moře potu. :D
Jediné dva úkoly, které vám uděluji jsou:
  • Vydržte a dočtěte až nakonec tohodle článku, aniž by vás museli odvézt na pohotovost, kvůli nadměrnému vyčerpání.
  • Dopřejte mi ten hřejivý pocit, že někoho zajímá to, co tu píšu a zanechte po sobě KOMENTÁŘ.
Děkuji.
F.


Ha! Zapomněla jsem na ty obrázky, co jsem je sem hctěla dát. Nu, tadyk je máte.


Vše pro tuto chvíli. F.

Vlastně už mě to ani moc nermoutí.

26. august 2011 at 20:48 | Fly-zebra |  Some writing
Je mi divně. Jo fakt divně. Potím se jak magor, na plné pecky pouštím OK Go, mám chmurné pocitya to všechno jenom protože vlastně není co probrat. Víte někdo o akci jménem KomixFEST? Koná se v Praze. A já žiju v jedný dědině na Moravě, která je autem 4,5 hodiny cesty do hlavního města a vzhledem k tomu, že už jsem tenhle rok byla na Coloursech, kteří byli drazí víc než dost (hele! Páře se mi prostředníček! Musím to napsat ryhclejc, než mi upadne!) máma řekla, že "Víš co? Ty Coloursy byli drazí a konec konců už toho tehle rok bylo víc než dost." Takže NE. Vlastně jsem něměla ani nijak bůhví jakej plán, ale musím přiznat, že mě to docela vzalo, přestože se mi to děje docela často (že něco vmyslim a ono to nevýjde). Docela se mi ten nápad s Prahou líbil. Oficiálně jsem tam byla jen jednou a to jsem ještě ani moc nekamáradila s Rose Bell, takže jsem se s ní nemohla setkat. Možná by tten můj "Plán" šel uskutečnit, kdyby ta cesta nebyla tak nákladná. :/
No jo, smůla. Teď už mě to vlastně ani tak moc nermoutí, jak poslouchám Back from Kathmandu.
Je mi to vlastně jedno... Jediné, co potřebuju je, aby mi někdo půjčil NIKKARINA (a aby mi někdo konečně vysvětlil co to je)!!!!! Nejlíp co nejstarší verzi. ;)

F.


P.S. Vzkaz pro mámu. Nemohla jsem u té vany sedět dál, protože už tak dlouho čekám až vytáhneš téma "kluci", že mi z toho naskakujou beďary. ;-)

P.P.S. Ukazováček mi právě upadá. Dobře načasovaný, co? :D

To, co by měl znát každý člověk s větším rozhledem a řádným vzděláním.

26. august 2011 at 18:55 | Fly-zebra |  Some writing
Dobrý den téměř dobrý večer.
Dnes jsme se zde shromáždili, abychom probrali to, co by měl znát každý člověk s větším rozhledem a řádným vzděláním. Ano, většina vás - vzdělaných lidiček už zaznamenala, že tohle je článek na Téma týdne, což je momentálně Floccinaucinihilipilification. Doufám, že aspoň setinka z vás (ti šprti a chytří lidé s bláblábláblá ((nekonečná slova))) ví nebo aspoň tuší o co se jedná, řeknu-li Floccinaucinihilipilification. Pro ty, co to ještě neví, udělám krátký rozbor tohoto slova, aby aspoň na krátký čas měli možnost nahlédnout do světa vědomostí.( ;-))

Je to prachbídný vzkaz prostého učitelé, který za svůj život nebyl mnohokrát oceněn a tak celý svůj život proseděl nad krátkým vzkazem, kterým se hodlal proslavit a poukázat tak na nebezpečnost citrónů kombinovaných s nihilismem a další bláboly. To se mu však nepovedlo a tak se svět řítí do záhuby a všichni se cítí OUKEJ. ;)

Flo c ci nauci nihili pili fi ca tion (doplním kvůli vám háčky a čárky;)

FLOra CCItróny (pisatel chtěl podpořit koktající) NAUČÍ NIHILIsmu. PILI FIčící CAlifornský TION (dosud nejsilnější, ale zdařile utajovaný druh kafe. :).

Je to slátanina, že? Věděla jsem, že takový článek nemám psát, ale což. ;)

F.

Seber se a uteč pryč.

24. august 2011 at 19:48 | Fly-zebra |  Some writing
Zdarec tlusťoši! Vím (tuším), že hodně z vás dneska prosedělo doma celý den (jako já) a tak by jim prospělo aspoň trochu pohybu (jako mě). Říkáte si "Ta nám asi bude radit něco jako zumbu, rozcvičování, hopsání na hudbu, kterou vám určil teplej trenér, posilování nebo něco takového, co se mnou nemá nic společného." NE. To ne. Aspoň ne tohle nesmyslné "pohybování", po kterém se dá docela účině "shodit" pár kil, přivolat sousedy a donutit vaše rodiče aby popřemýšleli o vašem hyperaktivním poskakování sem a tam. Já to třeba právě za několik minut udělám takhle:
  • Vypnu kompes.
  • Seberu se, nasadím tenisky na holé nohy, šáhnu po plně nabité empétrojce, seberu rudou větrovku a otevřu dveře
  • Pak se vydám neznámo kam a vrátím se tak za 2,5 hodiny.
Klidně. Klidně si to zkuzte. Výběr písničky je čistě na vás. Já osobně si určitě nalistuju OK Go. Neznáte?
Tak, teď už je znáte. Vřele doporujčuji desku "Oh No". To je ta nejlepší za posledních.....12 let. :)
F.

Víš koho? Jo, je.

24. august 2011 at 18:08 | Fly-zebra |  Some writing
Humbuf... Jo, to byl dnešní pozdrav, protože v tom horku ze sebe nedokážu nic jiného jako pozdrav vypravit. Jsem závislá na zmrzlině, vodě a každé věci, která mi dokáže pomoct k ochlazení a zlepšení mi nálady. Jak tak přemýšlím, mylím, že se půjdu napít...................TAk už jsem tady. A protože se nudím FAKT dost, rozhodla jsem se za zpěvu a hry OK Go napsat článek o Bandě Trotlů. Ano čtete dobře a já píšu taky dobře. Banda trotlů. Zní to dobře, což? Jo taky už je obdivuje víc než dost lidí a to hlavně kvůli tomu, jak zvrhle vtipné jsou jejich filmy. Jo vidíte dobře. Filmy. Při natáčení většiny svých výtvorů úplně zapomněli na nás-ubohé kolemklikající, kteří se při shlédnutí snad každého jejich videa roztrhají smíchy a zuřivě je začnou přeposlávat a doporučovat všem, kdo je napadnou. I já jsem se stala obětí neuvěřitelně dlouhého záchvatu smíchu při Logru, Páru Pařmenů, Anděli a Ďáblu, Erupci Vášně a jiných. Vele doporučuji všem, kteří trpí zarytými depresemi a již několik let se pořádně nezasmáli. ;) Doufám, že vám je jasné jak jsem stuhla, když okolo mě prošel Ondřej Svoboda s foťákem. Bohužel jsem takové střevo, že jsem si mu neřekla o autogram. Dokonce ani tehdy, když jsem ho viděla podruhé. Jsem debil co? Hm. On ale nebyl jediný, koho jsem spatřila. Vím, že většina z vás mi to neuvěří ale jo, je to tak. Hádejte kdo mojí mamce načepoval pivo na Coloursech? Hm? Přece.........Vít Strádal a nějaký jeho kamarád (neměj mi to za zlé Vítův kamaráde, ale takový je život...)! ANI Z TOHO JSEM NEDOKÁZALA VYŽDÍMAT AUTOGRAM. Smůla co? Hm. TAk snad příště. ;) Doufám, že nebudu muset zase v nějbližší době psát nějaký článek, protože jsem se u toho spotila jak prase. :) F.

Pár důvodů proč napsat článek.

2. august 2011 at 11:02 | Fly-zebra |  Some writing
Síja! :D Ptáte se "Co je to krucifix za slovo?" a já odpovídám "Tak se kurňafix zdraví v Budapešti!" ;)
A je to pravda! Nekecám! Jak jsem se dostala do Maďarska? Inu, jednou takhle z večera se mí rodiče rozhodli, že nepojedeme na raft + jednu keňu na Ohři, protože 2 ze 3 rodin, co měly jet nakonec odřekly z nedostatku krásného počasí. V tu chvíli, co nám naši drazí příbuzní sdělili, že budou přemýšlet co budem dělat, jsme začali s M.M.B.B. (Mým Malým Boxujícím Brašinem) cosi tušit. Ráno jsem jako obvykle vstala, dopotácela se do kuchyně a začala ohryzávat svůj chleba s máslem a marmeládou. Všichni okolo vypadali nějak nevyspale a neklidně. Když jsem se zeptala co se děje, počali mi jeden po druhém odpovídat. Lezlo to z nich jak z chlupaté deky, protože samozřejmě byli všichni nevyspalí. Asi tak v 8:00 jsem se dozvěděla, že zhruba za půl hodiny odjíždíme na Slovensko a potom do Budapeště.Mám takovej pocit, že tohle jsem vám sem chtěla napsat asi tak dva týdny zpět. Teď mám ovšem mnohem víc práce než předtím, takže to jen stručně shrnu. Tady jsou ty slíbené důvody, proč teď píšu:

  • Už tady konečně mám fotky Jazz-mana Blues-mana. Zde jsou.
Doufám, že se líbily.
  • Musím napsat recenzi. Byla jsem na Colours of Ostrava. Dozajista nejlepší festlival celý ČR. Prostě BOMBA, ale na to teď dělat recenzi nebudu. Bude to recenze na The Horrors, kteří tam vystupovali. Popíšu to stručně pár slovy. ŠOK. Nebo EXPLOZE. Prostě tak. sešlo se tam před tou stedží docela dost lidí. Ne tak moc jako na Mokey Bussines, ale pořád to bylo dost na to, že to bylo v 23:15. A pak na pódium vpochodovala parta lidiček, kteří v tom jejich oblečení ani tak moc nepřipomínali lidi jako spíš pavouky na tenkých nožkách. Potom začali. Začali tou známou....jak jen se jmenuje.....Who can say! :) No a když stojíte před tou stejdží a dva reprky velikosti většího slůněte na vás řvou, tak už to má docela atmosfétru. No prostě doporučuju všem, kteří jsou stejně (nebo aspoň zpoloviny tak) vyšinutí jako já a chtějí zajít na jejich koncert. Dala bych vám snad jen jednu radu. Špunty do uší vám nepomohou. Dokud nebudete aspoň 6 km daleko od téhle stejdže, uslyšíte je pořád. ;) A ještě bych dodala, že všichni vypadají jako zfetovaní Beatles.
  • Tak, další úkol za sebou, takže teď je na čase zveřejnit svůj nejnovější výtvor. Máte ho tady.
Je to pro mé příbuzné, kamarády a známé, kteří trpí častými depresemi stejně jako já. Prostě a jednoduše potřebuju aby ten život se mnou někdo přečkal a aby se všiichni z deprese nezasebevraždili...
To je pro dnešek vše. Odjíždím do Francie na hausbót, takže se vrátím až 15.8. Báj báj! :)
Fly-zebra