June 2011

Definitivní pojmenování onoho neutrálně vyhlížejícího objektu.

28. june 2011 at 19:41 | Fly-zebra |  Some writing
Good evening everybody! I hope you're okay.

Tak, to bylo pro ty, kteří se (stejně jako já) zabývají učením (sama sebe) jazyka anglického.
Proč jsem se na něm stala závslá natolik, že vás jím dnes v tuto večerní hodinu otravuji?
Odpověď je, milí čtenáři doposud i mě neznámou a proto než abych se snažila už nějak odbýt tento článek ve stylu "Hlavně abych to už konečně měla za sebou", se vám pokusím vnutit svého neutrálně vypadajícího "kofoláčka", jehož oficiálně definitivní jméno je (jak již někteří z vás bystrých odhadli) je Jazz-Man Blues-Man. Přivítejte ho potleskem, neboť je to dozajista on, kdo vám dozajista, milá dítka jednou bude vládnout. (Nemá o tom tušení, takže mu to radši neříkejte, ať nezkazíte překvapení!) Jeho fotky zde budou určitě brzy. Respektive, až je vytahám z foťáku.

Well, have a good time. Fly-zebra

Tenhle nadpis je cool!

25. june 2011 at 10:39 | Fly - zebra |  Some writing
Zdarte všichni! (Vím, tento nadpis je více nepochopielný než známý skot milka na střeše stodly pijící odpolední čajíček se slüžkou z Buckinhamského paláce. ;)

Nu, nemám žádné nové dojmy, recenze a dokonce ani fotky (i když jsou někde zahrabány ve foťáku). Dokonce ani tenhle článek nepíšu z vlastního rozmaru (dobrá, možná trochu ano..).
Jak se to stalo? Projížděla jsem zrovna staré rozepsané články, které už asi nikdy nedopíšu a narazila jsem tam na článek s názvem "Tenhle nadpis se mi líbí." Byl to prahbídně vypadající 3řádkový článeček z dob, kdy jsem trpěla strašnými depresemi, kvůli jednomu klukovi. Strašné, co? Ale ty doby ž jsou dávno fuč a tak jsem trochu pozměnila nadpis a ÚPLNĚ překopala text.A VUALÁ!
Desíti řádkový článek je na světě. Tak zase příště. Fly-zebraVeštmír pauzuje!

17. june 2011 at 10:16 | Fly - zebra |  Some writing
Krásný den přeji! Jak se mám? Jako vždy. (Dobře! Jak jinak? :D)
Dnes vak to, jak se mám je nepodstatné. Tento článek bude na dva body (1+0,5+0,5).
Bude to následovně: 1.Veštmír
2. MÉ Dílo
3. MÉ Dílo č. 2
4. MÉ Dílo č. 3
Přpraveni? Tak jdem na to!


Tak začneme jednučkou, čili Veštmírem. Zajisté jen pár jedinců na světě ví, o co se jedná.
Musíte mít hned dvě věci, abyste mohli do této úzké skupiny postoupit.
A to:
  • Dobrou paměť
  • a vědomí, že jste viděli film Paříž (ano, já pařím. A ty PAŘÍŠ? ;)
Já v této skupibě jsem, tedy vím co je to Veštmír. Třebaže mnozí z vás nepatří do této skupiny lidí, kteří mají dobrou paměť a vědomí, že už někdy viděli film Paříž, prozradím vám hned co to je Veštmír je. Všimli jste si něčeho? Právě se z vás stal člen skupiny lidí, kteří právě teď čtou tento článek! :D Ale teď už k věci. Vešttmír, krátce řečeno je zkomolenina slova "Vesmír", které pronesla malá dívenka v již zmíněném filmu. Její matka se jí a její sestry ptala
"Kde je Eifelovka?" dívenky ukzaly směrem k Eiflovce. "A kde je vesmír?" "Veštmír odpočívá!" :D Tak to vidíte!

A teď zase nšco jiného. Tedy Mé dílo č. 1
Zde je.Prostě a jednoduše mi to zase nejde zmenšit. Jsou to má šutři. Teď si mnoho z vás říká "Co je to za podivnou větu?!" Vysvětlení - šutři = kámoši. Prostě tak.Tady ukazuju, jak se ve škole nudím. Ale pozor! Nejsem to já! Já mám vlasy tak krátké, že z nich nejdou udělat žádné culíčky!Tohle je obrázek na refrén v písničce Tree Hugger od Kymie Dawson a Antsy Pants. Nebuďte líní jako já a vyhledejte text této písně, neboť je velmi zajímavý.

To je pro dnešek vše.

Fly-zebra


P.S. Pro ty co se chtějí na mé kresby podívat poněkud "tak aby se jim vlezly na obrazovku", zajděte do odkazu "Gallery" pod záhlavím. Zprovoznila jsem to tam všechno, takže teď už uvidíte i starší články. Arrivederči! :D

Jasanec?

5. june 2011 at 12:58 | Fly - zebra |  Some writing
Zdarec všichni duchovně přítomní.
Všichni se zajisté máme dobře, takže mohu rovnou pokračovat k jádru článku.
Dneska píšu kvůli dvoum, tedy vlastně třem (jestli né více ;) věcem, které je nutno prodiskutovat a získat na ně nové a scela originální pohledy.
Tak za prvé. Vracím se ke kolážím, což zřejmě mnohé z vás potěší. Zatím však skoro nic nemám, takže jen něco od vodovek....Ha! Teď jsem zjistilo, že je můj tzv. výTVOR na jiném komputeru. Tudíš ho někteří z vás po nějakém čase objeví na konci článku.
Jen pro představu - jsem na něm já s rudým hárem a modro-bíle pruhovaným trikem. Obojího se mi doufám dostane na mé letošní narozeniny. Obrázek znázorňuje jak budu happy, až mi bude o rok více.
A za druhé. Právě TEĎ sedím u komputeru a prohledávám hudbu, která se bude hrát na COLOURSECH z OSTRAVY. Fakt se těšim, ale mnoho skupin stojí za houby nebo dokonce i za psí štěk. ;)
Za třetí. TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OZNÁMENÍ Z TOHOTO ČLÁNKU. Chci říct jen jedinou věc. A to:

Budu sem psát, když vy dáte jakkoli najevo, že to čtete.

No, tak to by asi bylo všechno, co jsem vám dnes chtěla napsat. HA! Málem bych zapomněla.
Kdo z vás zná - The Horrors (hudba)
- The Secret diary of Adrian Mole (Tajný denník Adriana Molea)

uh. TAk to je pr dnešek vše. Hezký den mí milí obdivivatelé (jestli vůbec nějací existujete) a odpuditelé (vás je určitě moc a moc).


Přidáno 7.6.2011 v 10:9
Ti z vás, kteří sem přišli až teď už jistě zpozorovali obrázek pod tímto kraťoučkým textem. Arivederči! ;) Fly-zebra